Start

Archiwum

Planując budowe domu
30.05.2010.
Utworzyć plan budowy jest kluczem do prowadzenia kontroli projektu. Przez uzyskanie pomysł, jak długo każdy będzie handlu, aby zakończyć, łatwiej jest przenieść coś, co zostało już zaplanowane, niż to pierwszy ją znaleźć na książki. Po ustanowienia relacji z podwykonawcami, będzie im łatwiej pracować i spróbuj do swoich potrzeb.
 Na początku, należy zwrócić uwagę i jak długo będzie trzeba czekać na otrzymanie zezwoleń, a na ile wcześniej należy zadzwonić do planowania wszelkich kontroli. Gdy otrzymujesz ofert z każdego podwykonawcy i dostawcy, należy zapytać, jak długo potrwa ich zakończenie prac lub uzyskać produkt, czego potrzebujesz. Po zaakceptowaniu oferty lub oszacowanie od dostawcy lub podwykonawcy, uwaga w sprawie oferty, jak długo potrwa ich do końca ich prac. Jest to ważne i muszą się na to zgodzić w umowach podpisaniem z nimi. Oni również muszą zgodzić się, że po ich załogi rozpoczyna pracę, nie pozostawią na Twojej pracy, dopóki nie jest albo całkowicie wykończone lub o ile można idą do czegokolwiek innego, co musi być zakończone. Gdy dojdziesz do punktu, w którym ludzie stoją wokół oczekiwania, podwykonawca rozpocznie się utraty pieniędzy i będzie ciągnąć załogi w innej pracy.
 Wtedy trudno jest dostać je z powrotem, dopóki nie zostaną zakończone albo innych miejsc pracy lub do miejsca, gdzie można je zatrzymać. To jest miejsce, gdzie większość budowniczych domów i dostać się do wielkich kłopotów i tracić czas, który staje się dość kosztowne.
 Co nie chcesz odbywa się to na podwykonawcę, aby dać wielką stawkę, ale on jest bardzo zajęty i nie może dać pełnej załogi na cały dzień. W tym przypadku, może on daje jeden człowiek dla 1 lub 2 godzin w czasie. Pracy, która ma ukazać się stosować 1 tydzień może trwać 3 do 4 tygodni. To są najlepsze remonty. Wrocław.
 Może to spowodować każdego innego podwykonawcy większych problemów, podczas gdy oczekiwania na coś do uzupełnienia, by móc ich części projektu.
 Przykład: nie można uruchomić izolator do hydraulika, elektryka, ogrzewania i wentylacji i klimatyzacji podwykonawców zakończeniu i wszelkie kontrole są przekazywane. Elektryk zaczął ciągnąc przewodów i instalacji pól. Zwrócił uwagę, byłby to trzy dzień pracy. W drugim dniu, pracownik występuje kilka godzin wcześniej i nie pojawia się na trzeci dzień. Czwartego dnia, a teraz jeden dzień dłużej niż plan, pracownik ma 2 godziny, a nie 8 godzin i nadal nie jest zakończona. Piątego dnia, że nadal nie jest zakończona, bo rozpoczęła innych miejsc pracy i nie może zostawić ich jeszcze. Jesteś teraz czekam na kilka godzin pracy do uzupełnienia, tak aby można zamówić i harmonogramu kontroli. W istocie, jeden dzień kosztuje Cię co najmniej na tydzień i być może więcej. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby mieć swój podwykonawców popełnienia, jak to tylko możliwe, aby uzyskać ich część zakończona w terminie. Być poinformowani, że prawdopodobnie nie będzie podpisania umowy gwarantujące określony harmonogram. Chyba że jesteś wielkim budowniczym z dużą siłę rażenia, najlepiej można liczyć to szczere próby zaspokojenia jakiegoś realistycznego harmonogramu.
 Gdy coraz szacunków i ofert dla materiałów, zapytać, jak długo będzie trzeba czekać na produkt. W niektórych przypadkach, okna i drzwi wziąć najmniej 21 dni lub dłużej od zamówienia do dostawy, to elementy te należy zamawiać z chwilą, gdy zaczynają się wykopu. Zamawiający przedmiotów specjalistycznych, może upłynąć od 6 do 8 tygodni lub dłużej dostawy. Jest to istotne z przedmiotów, takich jak szafki. Należy wziąć to pod uwagę podczas przygotowywania harmonogramu i notate gdy porządek musi być umieszczony. Także skontaktować się z dostawcą, ponieważ niektórzy producenci zaprzestać produkcji w okresach wakacyjnych lub innych porach roku.
 Tapicerka-out nie może być zakończone do szafy są zainstalowane. Hydraulik i elektryków nie może ukończyć do blatów, zlewozmywaków, a także urządzenia są zainstalowane.
 Pogoda jest najbardziej nieprzewidywalnym czynnikiem rozkładowym. Weź to pod uwagę przy określaniu najlepszych sezon i miesiąc rozpoczęcia budowy. Jeśli budujesz na obszarze kraju nie zna, trochę więcej czasu na badania cech klimatu danego obszaru. Nie można kontrolować pogody, ale logistycznie, jeśli kwietnia jest pora deszczowa, można zaplanować prace ziemne oraz fundacja być zakończone przed lub po kwietniu.
 Gdy dom jest w ramce i pod dachem, pogoda ma mniejszy wpływ na konstrukcję. Najważniejsze jest, aby w dachu, tak szybko jak to możliwe, że materiały nie ulegną uszkodzeniu przez pogodę.
 Gdy otrzymujesz ofert, należy zapytać, jak dużo wcześniej podwykonawców i dostawców muszą być wezwani do planowania. Czy należy wystąpić opóźnienie lub otrzymać przed terminem, należy skontaktować się wszyscy dotknięte mogą odpowiednio dostosować swoje plany.
 Większość podwykonawców należy kontaktować się dwa tygodnie przed i trzeba je ponownie na tydzień przed planowanym terminem ich rozpoczęcia, a na końcu dwa dni przed planowanym terminem ich rozpoczęcia.
 Plan jest wytyczną dla projektu. Pomoże Ci nie tylko zobaczyć, jak długo potrwa aż można przenieść, a będzie to również pomóc w budżecie, jak dużym zainteresowaniem będzie musiał zapłacić w trakcie budowy (ryc. 11-1).
 
Projektowanie od podstaw, cz.1
11.04.2010.
Oddanych słowo daje dwa różne znaczenia: służy do opisu mineralnych i przemysłowych produktów z niego.
 Istnieją różne źródła surowców stosowanych do produkcji gipsu jako materiału budowlanego: Gips i gips, gips z IOS, fosfogipsu, fluoranhidrita i innych. Projektowanie wnętrz Wrocław .
 Ogólne warunki otrzymania gipsu i gipsu w budownictwie (RY-85), odnosi się tylko do proszki przygotowane głównie z gipsu Gips lub kamienia, które mogą być dodane w fabryce niektórych dodatków do modyfikować ustawienia ich właściwości, wytrzymałość, przyczepność, retencji wody, gęstość, itp. i przyjeżdżających do pracy gotowa raz wyrabiane z wody, stosuje się bezpośrednio, lub może być również używany w warsztatach do przeprowadzenia elementów prefabrykowanych. W przeciwieństwie do prywatności nie odnosi się do tzw gips chemicznych, lub specjalnych odlewów, takich jak przemysł projekcji, oświetlone, przestronne, wysokiej twardości i kleje na bazie gipsu lub płyt gipsowo-kartonowych.
 Dlatego też, zgodnie z ogólnymi warunkami otrzymania gipsu i gipsu w budownictwie RY-85, gipsu jako surowca jest skałą o nazwie tynki gipsowe lub kamienia.
 Gips tynk lub kamień chemicznego skał osadowych opadów, składający się z chlorków i siarczanów wapnia, magnezu i potasu, które jest bogate w przyrodzie, utworzone przez odparowanie wody morskiej w epokach średnim i wyższym. Skała ta składa się głównie z siarczanu wapnia z dwoma cząsteczkami wody (CaSO4.2H2O), aranżacja wnętrz wrocław , znany jako dwuwodnego siarczanu wapnia lub po prostu dwuwodnego. Występuje w przyrodzie w różnych odmianach: tynki gipsowe, gipsu lub alabastru sferoidalnego, tynki, gipsy soczewki, itp. Ponadto każdy z tych odlewów może występować w różnych cech morfologicznych: grot, Desert Rose, itp.
Zmieniony ( 11.04.2010. )
 
Troszkę o oświetleniu
05.02.2010.
Oprócz kwestii oświetlenia ilościowo wystarczające do czynienia ze światłem dziennym również tie-12 1,1 tle 1.1.1 letniego Historii Architektury Architektura światła dziennego oświetlenia 1.1 Architecture: duże okna, wysokie. Architektura słońca: małe okna, niskie odblaskowe środowiska. Utopijna wizja projektowania . Sztuczne oświetlenie za estetyczne i psychologiczne percepcji. To, na przykład, wykazano w leczeniu detale architektoniczne, które w zależności od rodzaju oświetlenia muszą być skonfigurowane inaczej w celu nadania sześciennych życie przez grę pomiędzy światłem a cieniem. Subaru impreza GTI. Szczegóły kolumn, takie jak wyżłobione rzeźb i gzymsy, wydają się już na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, płytkie rzeźbiarskich, w tym samym wpływ na konfigurację detale architektoniczne, które otrzymują rozproszone oświetlenie wymaga znacznie większej głębokości. Tak więc, w elewacji południowej więcej ustalane są przez lekkie konstrukcje na powierzchni, podczas gdy w północnych architektury i tworzenia wnętrz pomieszczeń, nie może zrezygnować z najbardziej rozpowszechnionych form i kolorów dla inkrustowane konfiguracji powierzchni. Ale światło jest nie tylko do plastikowe efekt sześciennych organów, jest także niezwykłym medium do prowadzenia psychologicznej percepcji. Już w starożytnych świątyń egipskich, np. słońce w świątyni Amona Re w Karnaku i Abu Simbel, światło jest w formie jednolitego oświetlenia powszechnie jako środek do podkreślenia istoty, kolumnady, która jest ciemnieją stopniowo pozwalają dostosować się do obserwatora minimalne oświetlenie, z których wyłania się obraz idola trybie oświetlony punkt, który daje poczucie coś wyraźnie dominuje. Informacje lokalne , które często architektonicznych budowy dodatkowego efektu oświetlenia zegar astronomiczny, który występuje tylko w dzień lub transcendentalnej stacji; do wzrostu lub słońce lub przesilenia odpowiednio. Blog projektowy. Ta zdolność do osiągnięcia oświetlenia światłem dziennym psychologicznego punktu i-być zróżnicowany coraz bardziej wyrafinowane w dziejach, znajdując swój szczyt w barokowych kościołów w stylu na przykład Kościół pielgrzymkowy w Wies Birnau lub Dominikus Zimmermann, kierując wzrok widza od rozproszonych jasność nawy głównej w kierunku powierzchni ołtarza zalane światłem, w ramach którego tematem wybitnego drzeworyt złotem w bardzo jasnych i tworzyw sztucznych.